Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra NSO?

NSO - tai neatpažintas skraidantis objektas. O jei neatpažintas, ar galima tuomet tiksliai pasakyti, kas tai yra? Tyrinėtojai, vadinami ufologais, ieško atsakymų į įvairius klausimus, keliamus pranešimų apie NSO. NSO kilmė aiškinama gamtos reiškiniais, dangaus kūnais, nežemiškų būtybių veikla ir kt. Plačiau apie galimą NSO kilmę galima pasiskaityti skyrelyje Teorijos.

Kas mato NSO?

Apie NSO pasirodymus praneša įvairiausi žmonės, taigi pamatyti NSO gali tikėtis kiekvienas. Na, nebent manytume, kad NSO pasirenka, kam pasirodyti. Turbūt svarbiausia - dažnai žiūrėti į dangų.

Kaip NSO atrodo?

Pranešama apie įvairių formų NSO, pradedant „lėkšte“, baigiant „cigaru“ ar trikampiu. Dažniausiai tai yra visai be inercijos danguje judantis šviesulys/skraidymo aparatas. Pranešimuose nusakomas NSO dydis taip pat labai skirtingas ir siekia nuo kelių centimetrų iki kelių šimtų metrų. NSO spalvos irgi įvairios, kartais net kintančios. Plačiau apie NSO išvaizdą galima pasiskaityti skyrelyje Teorijos.

Kada žmonės pirmą kartą pamatė NSO?

Yra žmonių, tikinčių, kad Egipto piramidės buvo pastatytos su nežemiškų civilizacijų pagalba. Antrojo Pasaulinio karo metu sąjungininkų pilotai matydavo šalia jų lėktuvų skrendančius šviesos rutulius. Buvo manyta, kad tai slaptas vokiečių ginklas, tačiau po karo išsiaiškinta, kad vokiečiai stebėjo lygiai tokį patį reiškinį ir galvojo, kad tai slaptas sąjungininkų ginklas. Pirmą kartą „oficialiai“ NSO stebėjo Kennethas Arnoldas 1947 metų birželio 24 dieną skrisdamas savo lėktuvu. (Plačiau apie šį amerikiečių lakūną skaitykite Vikipedijoje.)

Kaip sužinoti, ar mačiau NSO?

Jei stebėtam reiškiniui nėra jokio žemiško paaiškinimo, tai galėjo būti NSO. Jei stebimas objektas judėjo be inercijos, staigiai keitė judėjimo kryptį, greitį, formą, spalvą ar staiga dingo, tai irgi galėjo būti NSO.

Kaip atrodo ateiviai?

Pranešimuose minimi keli ateivių tipai. Vieni iš dažniausiai sutinkamų ateivių - pilki, ilgomis plonomis rankomis, didelėmis galvomis smailėjančiu smakru, be nosių ir ausų, su didelėmis juodomis akimis be vyzdžių („pilkieji“). Kitų tipų būtybės - maži žali žmogeliukai, žmones primenantys šviesiaplaukiai humanoidai („šiauriečiai“), reptilijas ar vabzdžius primenantys padarai. Plačiau apie tai rašoma skyrelyje Teorijos.

Ar yra žmonių, neigiančių NSO egzistavimą?

Taip, tai - skeptikai. Šie žmonės pranešimus apie NSO aiškina įvairiais atmosferos reiškiniais, magnetinių laukų poveikiu, nepažintais žemiškais aparatais, haliucinacijomis, išsigalvojimais ir kt.

Galbūt NSO yra žemiški reiškiniai?

Taip, kai kuriais atvejais NSO galima paaiškinti žemiškais dalykais. Tačiau pasitaiko pranešimų, kuriems rasti tinkamą žemišką paaiškinimą neįmanoma. Žmonės pranešė apie milijonus NSO pasirodymų, todėl net atmetus 99,99% „netikrų“ įvykių, vis tiek liktų keli, kuriems paaiškinimo nėra.

Ženklai javų laukuose - žmonių ar NSO darbas?

Kai šie ženklai aptinkami lauko viduryje ir aplink pėdsakų nėra, rasti žemiško paaiškinimo dažnai nepavyksta. Tačiau yra ir tokius ženklus kuriančių žmonių. Štai www.circlemakers.org - išdaigininkai iš Anglijos.

Ar ateiviai supranta mūsų kalbą?

Pranešama apie bendravimą su ateiviais: kartais tam naudojami gestai, taip pat minimi ir humanoidai, kalbantys kuria nors žmonių kalba. Be to, kartais pasireiškia telepatinis bendravimas, kuriam kalbos supratimas greičiausiai neturi reikšmės.

Ar gali pakenkti susitikimas su NSO?

Taip, nors ne visada, tačiau gali. Pranešama apie poveikį, primenantį radiacijos žalą, regėjimo sutrikimus po ryškios NSO skleidžiamos šviesos stebėjimo, ženklų ant kūno atsiradimą ir kt.

Ar buvo numuštas NSO?

Kalbama, kad NSO buvo numušti Amerikoje, Afrikoje, patyrė avariją Tunguskoje (Sibire). Šie duomenys nėra patvirtinti, tačiau yra žmonių, tvirtinančių, kad tai tiesa.

Kodėl žmonės tiki ateiviais?

Žmonės tiki daug kuo - dievais, stebuklais, pranašystėmis, pasakomis. Kartais net sakoma, kad ateiviai - tai šiuolaikinių pasakų pabaisos. Beje, kartą kilo mintis - argi nepanaši raganos trobelė ant vištos kojelės į nusileidusį ir atramas išskleidusį NSO?

Kuo maitinasi ateiviai?

Viename pranešime Joe Simontonas teigia, kad 1961 m. balandžio 18 d. jis iš nežemiškų būtybių gavo „blynų“. Vieną iš jų ištyrė NSO tyrinėtojas Allenas Hynekas - visos sudedamosios dalys buvo žemiškos.

Kodėl nežemiškos būtybės turi būtinai kontaktuoti su mumis, o ne su kitomis populiacijomis, pvz., skruzdžių?

Nežemiškos būtybės gali kontaktuoti su įvairiausiomis populiacijomis. Būna pranešimų apie NSO žalojamus naminius gyvūnus. Tai juk irgi tam tikro pobūdžio kontaktas, tiesa? O galbūt skruzdės yra gana civilizuotos todėl, kad su jomis kontaktuoja ir joms padeda NSO?

Kas yra kosmitai?

Kosmitai - tai dar vienas būtybių iš kosmoso (kitaip sakant, ateivių) pavadinimas.

Kas yra astralinė kelionė (OBE)?

OBE yra angliško termino „out of body experience“ santrumpa. Tai būsena, kai žmogus gali judėti aplinka nesinaudodamas savo žemiškuoju kūnu.

Galbūt OBE yra tik sapnas?

Mokslinių tyrimų metu buvo mėginta įrodyti, kad OBE nėra sapnas. Pavyzdžiui, vieno iš bandymų metu žmogus, kuris teigė galintis patirti OBE, turėjo pamatyti, kas vaizduojama nuo jo nusuktame plakate. OBE metu tiriamasis išėjo iš kūno ir vėliau teisingai papasakojo, kas tame plakate buvo.

Kaip man patirti OBE?

Visų pirma reikia tikėti, kad tai įmanoma. Patartina kuo daugiau skaityti OBE tema, pasiruošti išėjimui iš kūno bei žinoti, su kuo gali tekti susidurti. Išėjimo būdų yra daug, bet skiriamos trys pagrindinės jų rūšys: „lucid dreaming“, meditacija ir mechaniniai kūno pažeidimai.

Kur rasti daugiau informacijos apie OBE?

Informacijos apie OBE galima rasti Carloso Castanedos knygose, Pierso Vitebsky'o knygoje „Šamanai“, straipsniuose Astralinė kelionė, Treatise on Astral Projection bei kitoje šios tematikos literatūroje.