Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Čiupakabrų atakos 1956 - 2000 metais

Paskelbta 2003.06.12 11.18

Pranešimai apie čiupakabrų veiklą su pasireiškimų vietomis Amerikos žemėlapyje.1. 1956, Oracle, Arizona, 35 mylios į vakarus nuo Tucson. Nuo šeštojo dešimtmečio pradžios "vampyras kengūra" stebėtas Šiaurės Amerikos žemyno Vidurio Vakarų, Pietvakarių ir Pietryčių regionuose. Pranešimuose iš Pietvakarių vyravo būtybė, skraidanti oda padengtais, reptiliškais sparnais.

2. Aštuntojo dešimtmečio pradžia, Brownsville, Texas. Vienoje rančoje rastas negyvas jautis. Nei kraujo, nei užpuoliko pėdsakų neaptikta.

3. Aštuntojo dešimtmečio vidurys, Rio Grande Valley, Texas. Dažni galvijų sužalojimai sieti su kondorais, tačiau šis paaiškinimas nelabai tikėtinas, kadangi iš aukų būdavo išsiurbtas kraujas. Aštuntajame dešimtmetyje smarkiai padaugėjo galvijų sužalojimų. Nužudytų galvijų akys ir kiti organai būdavo chirurgiškai išimti, kraujas išsunktas. Dažnai apibūdinti kaip NSO ar karinių pajėgų operacijos, šie užpuolimai vėliau priskirti čiupakabrai.4. 1993, New Jersey. Ši vietovė ilgi buvo žinoma kaip vieno kriptozoologijos fenomeno, Džersio Velnio (Jersey Devil), veiklos vieta. Ar tai gali turėti sąsajų su čiupakabra? Abiejų padarų aprašymai turi daug panašumų. Liudininkai, tarp jų ir miškininkas, matęs Džersio Velnią 1993 metais, pasakojo apie kengūrą primenančią pabaisą su didelėmis, raudonomis akimis.

5. 1994, Puerto Rico. Pavieniai pranešimai apie čiupakabrą. Matytų padarų apibūdinimas kartais primena "pilkuosius" ateivius.6. 1995, Cavanos, Cagus, Guanica, Naguabo, Torrecilla Baja, San German (Puerto Rico), Klamath Falls (Oregon). Čiupakabra per tris mėnesius pastebėta 35 kartus.7. 1996, Miami (Florida), Isabella County (Michigan), Klamath Falls (Oregon), Rio Grande Valley (Texas), Juarez (Mexico), Calderon Village, Sinola (Mexico), Sonora (Mexico), Chiapas (Mexico). Čiupakabra persimetė į Meksiką ir slinko šiaurės kryptimi. Kovo mėnesį 40 galvijų rasti negyvi viename Majamio kaimiškame regione. Moteris pranešė mačiusi šunį primenantį siluetą, stovintį ant dviejų kojų, su dviem trumpomis, driežiškomis priekinėmis galūnėmis. Buvo nepatvirtintų pranešimų apie žmonių aukas.8. 1999, El Yunque, Puerto Rico. Padidėjęs NSO aktyvumas ir pranešimai apie čiupakabrą.

9. 2000, Calama, Chile. Čiupakabra kaltinta šimtais mirusių galvijų balandžio mėnesį Čilėje. Regiono gyventojai kėlė mintis, kad NASA agentūra genetinių eksperimentų su nežemiškomis DNR molekulėmis metu sukūrė ir paleido į laisvę čiupakabras.

Viršun | Atgal į skyrių Čiupakabra »