Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Ateivių atspindžiai mene ir kultūroje

Paskelbta 2003.04.14 14.35

Keisti elementai meno kūriniuose, senoviniuose daiktuose ir Žemės paviršiuje.

XIV a. freska

“Nukryžiavimas”

XIV a. freska “Nukryžiavimas”. Šiame kūrinyje vaizduojamas žmogus kažkokioje skraidymo priemonėje, žiūrintis sau per petį. Pateiktas ne visas paveikslas. Nematomoje dalyje pavaizduotas dar vienas besivejantis skraidantis aparatas. Atrodo, tarsi tai būtų oro kautynės. Darbas nutapytas šimtus metų prieš pirmuosius skrydžius, tačiau laivai atrodo tikrai aerodinamiškai.

Žmogus-Pelėda

Nuotrauka, daryta iš oro. Figūra yra šimtų pėdų ilgio ir ją visą pamatyti galima tik skrendant. Šio kūrinio pavadinimas Žmogus-Pelėda (Owl-Man), jis sukurtas maždaug prieš 2000 metų iškasus linijas žemėje. Glifai, arba Naskos linijos, tebelieka paslaptimi. Aptikti buvo tik šio amžiaus trečiame-ketvirtame dešimtmečiuose, po pirmųjų skrydžių virš jų. Yra simbolių, vaizduojančių gyvūnus, paukščius ir geometrines figūras. Stebina ne tai, kad šie darbai sukurti žmonių, o tai, kad kūrėjai darbą atliko labai tiksliai, nors ir nematė to, ką jie daro.

Moneta

Prancūzų moneta, nukalta maždaug 1680 metais. Virš atviro lauko matomas keistas objektas. Kas gali sklandyti po debesimis?

Bronzos dirbinys

Panašu į lėktuvą? Tai senovinis kolumbietiškas dirbinys, sukurtas maždaug prieš tūkstantį metų.

Viršun | Atgal į skyrių Istorija »