Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Vilniaus policininkai stebėjo „skraidančią lėkštę“

Paskelbta 2002.12.07 09.32

Du Vilniaus policininkai teigia antradienio naktį stebėję neatpažintą skraidantį objektą, kuris išnyko nepalikęs įtikinamų savo buvimo įrodymų. Kelyje Vilnius - Medininkai budėję du kelių policininkai pastebėjo keistą šviesos šaltinį danguje apie 0 val. 30 min. netoli plento prie Nemėžio gyvenvietės maždaug už 10 kilometrų nuo Vilniaus.

Pasak policininkų tarnybinio raporto, visiškai tamsiame danguje švytėjo apskritimo formos balta pulsuojanti šviesa, kuri periodiškai išsiskleisdavo į didelį apskritimą ir susitraukdavo į mažesnį. Apskritimas, pasak policininkų, kybojo maždaug 20 - 30 metrų aukštyje ir judėjo įvairiomis kryptimis.

Norėdami įsižiūrėti į šviesos šaltinį iš arčiau, policininkai paėjėjo maždaug 50 metrų nuo kelio link greta jo esančios kūdros, bet jis tuomet dingo. Švytėjimą policininkai stebėjo maždaug pusvalandį. Žolėje po šviesa policininkai teigia girdėję neįprastus garsus.

Įvykio vieton buvo iškviestos papildomos policijos pajėgos, greito reagavimo būrio „Aras“ ir Civilinės saugos departamento pareigūnai. Tačiau po nuodugnios apžiūros, įskaitant radiacijos fono matavimą, nieko neįprasta neaptikta. Apžiūroje dalyvavęs Vilniaus rajono viešosios policijos vyresnysis komisaras Valentinas Juchnevičius sako, kad toje vietoje, virš kurios buvo pastebėtas NSO, maždaug 10 metrų spinduliu truputį nugulusi aukšta žolė. Tačiau, jo nuomone, tai galėjo atsitikti ir nuo lietaus. Kai dėl policininkų žolėje girdėtų garsų, tai, komisaro nuomone, juos skleisti galėjo kūdros gyvūnija. Komisaras BNS sakė neturįs abejonių dėl NSO stebėjusių policininkų normalaus sveikatos stovio.

Viršun | Atgal į skyrių Lietuva »