Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Neatpažinti skraidantys objektai Lietuvos padangėje

Paskelbta 2002.12.07 16.13

Pasakojimus pateikė anonimas iš Lietuvos
Įvykiai nutiko maždaug 1990 - 1995 metais

Vienu žodžiu taip, tam ir yra kiek suprantu šitas puslapis ir šita svečių knyga, kad parašyti tą, ką savo akimis esu matęs. Jeigu kam įdomu, tai niekada su psichiatrais reikalų nesu turėjęs. Ir nemanau, kad tai buvo mano vaizduotės padariniai, tuo laiku mažas buvau ir dar beje negerdavau nei lašo. Dabar jau gerai neprisimenu, koks tai buvo laikas, bet maždaug apie 1990 metus, važiavom su šeima prie Vilniaus, kažkodėl užgeso mašinos variklis. Tėvas ėmė krapštinėti savo seną maskatuoklį, ten kažkas su elektra, aš tąsiausi. Buvo saulė jau nusileidusi, vakaras. Pažiūrėjau į tą pusę kur nusileido saulė ir pamačiau keletą lėktuvų, taip pagalvojau. Atrodė kaip lėktuvai už kokių 5 kilometrų nelabai aukštai virš horizonto. Gal 3 kokie buvo, nebuvo, ką veikti ir spoksojau. Pasirodė, kad tie lėktuvai nejuda. Parodžiau tai kitiems. Visi žiūrėjome. Labai sunku nupasakoti, kaip tai atrodė, tačiau tie lėktuvai labiau panašūs buvo į juodus cilindro formos objektus, beveik kaip dešrigaliai, vėliau atskrido daugiau ir jie ne tik kabojo vietoje, bet visi padrikai lėtai judėjo. Šito galima nelaikyti NSO, tačiau po pusvalandžio šito pasirodymo jie pradėjo skirstytis, vienas pajudėjo link mūsų ir praskrido, manyčiau, kokio puskilometrio aukštyje, sidabrinis cilindras. Truputį greičiau nei lėktuvas ir nebuvo jokio garso. Skrido ir nuskrido be garso... Garso nebuvo nei paskui, kaip tai būna praskridus viršgarsiniam lėktuvui, taip ir neliko suprasta, kas ten per nesąmonė, gal kas paaiškins?

Kitas atvejis buvo po kokių poros metų. Atbėgo kaimynė ir pakvietė eiti laukan pažiūrėti skraidančių lėkščių. Buvo sutemę, ji parodė NSO. Tai buvo 1 mirgantis ir akyse keičiantis spalvas šviesulys, kuris kabojo, sakyčiau, už kokių kelių kilometrų, nes atrodė kaip žvaigždė. Kaimynė sakė, kad neseniai buvo 3 objektai, bet 2 nuskrido ir liko tik šis. Buvo giedras oras, šviesulys staiga pradėjo tolti ir per keliolika sekundžių dingo. Vėlgi taip ir nesupratau, kas ten skraidė.

Apie 1995 metus tik prašvitus važiavom su mašina ir vienoje laukymėje, kuri garsėja tokiais nutikimais, pamačiau maždaug už 100 metrų lygiagrečiai mašinos skrendantį kokių 2 metrų skersmens ryškiai oranžinį rutulį, kokių 5 metrų aukštyje nuo žemės. Staiga rutulys suvinguriavo, padidino greitį ir dingo tarp medžių. Tai pirmas reiškinys, kada tiksliai galėjau nusakyti atstumą ir objekto dydį. Ir taip pat paskutinis. Daugiau NSO nebemačiau.

Viršun | Atgal į skyrių Lietuva »