Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Medžiotojas išvijo kosminius brakonierius

Paskelbta 2003.01.01 15.41

1999 rugsėjo 27 d. Pepertauno (Peppertown) miestelio (JAV) medžiotojas nuėjo į mišką. Praėjęs penketą kilometrų, jis pajuto stiprų ozono kvapą ir išgirdo ūžesį, tarsi kažkur dirbtų elektros variklis. Iki vakaro buvo nebetoli, tačiau medžiotojas nusprendė surasti to garso ir kvapo šaltinį. Netrukus jis pastebėjo panašias į žmogaus figūras, pasilenkusias prie gulinčio elnio. Ant jų nugarų kabojo kažkokie dideli, apie 4 metrų skersmens sferiniai blizgantys aparatai. Tai medžiotoją įtikino, kad čia darbuojasi ateiviai.

Apie 15 min. medžiotojas tyliai stebėjo jų darbą, paskui vienas ateivių ranka parodė į jo pusę ir visi trys humanoidai pradėjo artintis prie pasislėpusio medžiotojo. Tada pastarasis, ilgai nelaukdamas, paleido iš savo karabino penkis šūvius ir leidosi bėgti atgal. Maždaug po pusantros minutės jis išgirdo veikiančių, panašių į lėktuvo, turbinų garsą ir nusprendė, kad ateivių aparatas paliko mišką.

Kitą dieną apsilankęs toje vietoje medžiotojas nerado jokių ateivių pėdsakų. "Aš juos tik norėjau pagąsdinti. Nenoriu, kad mano miške medžiotų brakonieriai, tegu ir iš kitų planetų!", - paaiškino medžiotojas savo interviu.

Viršun | Atgal į skyrių Pasaulis »