Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Keisti australo Simon'o pasakojimai

Paskelbta 2003.01.02 10.47

Pranešė Simon'as
1993 balandžio 5, vakaras ir daug kitų datų
Vakarų Australija

Mane žavi NSO, ateiviai, pagrobimai ir panašūs dalykai. Mačiau NSO skrendant virš miško prieš keletą metų. Objektas buvo mažas, spinduliavo baltą ir oranžinę šviesą, skrido neįtikėtinai greitai. Tą objektą stebėjau 30 laipsnių kampu, tačiau labai trumpai, gal 2 sekundes.

Kitais kartais pabusdavau naktį nuo akinančios šviesos, sklindančios pro užuolaidas. Tai man nutiko keletą kartų, kai buvau jaunas, vienok, aš niekada neišdrįsau pažiūrėti už lango, kas gi skleidžia tą šviesą. Namo langas yra miško pusėje, taigi ten negalėjo būti mašinos šviesos ar prožektorius. Pasirodžius šviesoms, jokių garsų negirdėdavau. Keletą kartų sapnavau labai ryškius sapnus, kad esu NSO viduje.

Pavyzdžiui, aš stoviu kosminiame laive su dviem mažom būtybėm, mes žiūrime pro langą į gatvę ir stebime mane (keista, aš esu laive, tačiau matau save lauke). Būtybės prakalba: "Tai žemiečiai." Panašūs sapnai mane aplankė keletą kartų, ryte pabusdavau labai keistai jausdamasis ir išsigandęs. Nesu tikras ar tai buvo tik sapnai, labai jau tikroviškai viskas vykdavo.

Dar kitą kartą, smarkiai gerdamas su draugais, staiga prisiminiau matęs ateivius. Nepaisant girtumo, aš girdėjau, kad kartais gali iškilti nuslopinti prisiminimai. Aš noriu būti pagaliau užhipnotizuotas, tada gal sužinosiu, ar iš tikro buvau pagrobtas, o gal tai mano vaizduotė žaidžia su manimi.

Viršun | Atgal į skyrių Pasaulis »