Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Būtybės, neduodančios ramybės

Paskelbta 2003.01.02 10.49

Pranešė Dan
1999 ruduo
Alexandria, Sydney, Australija

Anksčiau aš galvojau, kaip mieste naktį galima pasislėpti NSO - įjungti keletą šviesų ir apsimesti lėktuvu. Vieną naktį aš be tikslo žiūrėjau į dangų ir pastebėjau bokštą Sidnėjaus parke (maždaug) su įjungtomis šviesomis. Tačiau ten nėra jokio bokšto.

Šviesos, iš pradžių trys vienoje eilėje, vėliau dvi, atrodė panašios į navigacines šviesas, tačiau jos stovėjo vienoje vietoje mažiausiai 5 - 10 minučių, be garso. Tada pirma šviesa nuskrido tolyn, o kita jai iš paskos. Abi švieselės dingo man iš akių. Aš tai matydavau keletą savaičių (gal 6 kartus), šviesos judėjo kitaip nei lėktuvas ar sraigtasparnis, ir tyliai. Tai stebėjo dar vienas žmogus, kuriam švieselės irgi dingo iš akių. Vieną kartą stebėjau jas per 60 mm teleskopą patikslinti detales.

Pabandžiau susisiekti telepatiškai ir, atrodo, sulaukiau atsakymo: tarsi trys lazerio taškeliai įsižiebė trikampio forma. Prieš daug metų mačiau panašius skraidančius objektus danguje, eidamas su mergina Erko gatve. Mano draugas Randvike (Randwick) sakė matęs skriejančias šviesas, kai aš jam papasakojau apie savo stebėjimus.

Ant mano kairės rankos atsirado 3 mm skersmens trikampė žymė, kai pirmą kartą stebėjau NSO. Tačiau ji dingo man pasimeldus. Tą pačią naktį mano miegamajame apsilankė kažkokios būtybės, norėdamos grąžinti žymę ant rankos. Laimei, aš pabudau ir dar spėjau jas pastebėti prieš pabėgant.

Būtybės atrodė panašios į ateivį iš filmo "Grobuonis" (Predator) tik mažesnės. Žurnale "Dangus ir teleskopas" (Sky & Telescope) 2000 metų vasario numeryje išspausdintos trikampių žymių Marse nuotraukos. Man tos žymės atrodo tarsi būtų išdegintos lazeriu. Panašios trikampiu išdėstytos skylės rastos Rusijos kosminiame zonde, jam grįžus 1999 metų pabaigoje.

Panašiu metu dienos šviesoje mačiau juodą, bjaurų NSO skrendant virš Erko pašto skyriaus. Objektas nebuvo panašus į jokį man žinomą lėktuvą, nepaprastai tamsiai juodos spalvos, turėjo dvi vertikalias geltonos šviesos lempas, susikertančias viršuje, skirtingai negu ankstesniuose NSO, kur šviesos buvo atskiros. Mano manymu, šis objektas buvo kitoks negu ankstesnieji.

Danas paildė savo pranešimą 2001 metų liepos mėnesį

Aš vėl sulaukiau artimo susitikimo su NSO. Tačiau ateiviams ir šįkart nepasisekė pridaryti man nemalonumų (ačiū Dievui). Dabar aš noriu surasti ką nors, kas priima tai rimtai. Manau, tolesni tų būtybių siekimai buvo mane išgąsdinti. Aš taip pat galvoju, kad tos būtybės susiję su auštu zurziančiu garsu, tačiau nesu tikras, ar šie ateiviai atskrenda iš kosmoso. Gal iš ten, bet gal iš kažkokio paralelinio pasaulio arba kitų išmatavimų. Viena galiu tikrai pasakyti - man jie nepatinka.

Viršun | Atgal į skyrių Pasaulis »