Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Šviesos prie aerouosto

Paskelbta 2003.01.02 10.51

Pateikė John C.
2001 gegužės 12, 23:00 valandos
Maidenhead, Didžioji Britanija

Vieną vakarą grįžau iš draugo namų. Važiavau užmiesčio keliuose, apsuptuose tuščių laukų. Buvau netoli savo namų, kuomet pastebėjau tai, kas man atrodė esąs lėktuvas. Aš gyvenu netoli nedidelio aerouosto, o naktį ten skraido lėktuvai.

Keistas dalykas, tačiau ten buvo per daug šviesų lėktuvui, gal 6 ar 7, tuo tarpu mažuose lėktuvuose paprastai būna 3 - 4 šviesos. Lėktuvų šviesos mirksi, o šios nuolat degė, be to, buvo itin ryškios.

Mūsų aerouoste taip pat vyksta keletas nuolatinių reisų. Šviesiu paros metu lėktuvai skrenda į Londoną, bet tai visai kita kryptis. Žinoma, naktį tie lėktuvai niekada neskraido, dažniausiai jie nusileidžia apie 20 - 21 valandą.

Tas objektas skrido mano dešinėje pusėje, virš miško plotų. Vedamas smalsumo, aš nutariau nukrypti nuo namų kurso, nes norėjau išsiaiškinti, kas ten buvo. Pasukau siauru keliuku į dešinę, miško pusėn. Objektas tuo metu tebeskrido virš miško.

Aš išjungiau radiją ir atidariau mašinos langą, tačiau neišgirdau jokio garso. Maniau, jei tai yra lėktuvas, turėčiau girdėti jo ūžimą nakties tyloje. Medžiai tose vietose gana tankūs, taigi aš kuriam laikui pamečiau objektą iš akiračio. Tačiau privažiavęs proskyną vėl išvydau jį savo dešinėje. Nemačiau NSO labai gerai, tačiau sprendžiant pagal šviesų dydį ir aplinkos apšvietimą, objektas skrido labai žemai.

Medžiai vėl uždengė vaizdą. Aš važiavau toliau, tikėjausi privažiuoti laukus, kur viskas būtų gerai matyti. Tačiau dar neprivažiavus laukų, maždaug už pusės kilometro nuo paskutinio objekto pasirodymo, jis staiga dingo.

Laukai labai platūs, juose beveik neauga medžiai, taigi aš būčiau matęs objektą už kelių mylių. Sustojau ir išlipau iš mašinos, tačiau nieko nepamačiau. Nutariau, kad jeigu tai buvo lėktuvas, važiuodamas namo jį sutikčiau prie aeorouosto. Tačiau danguje nieko nebuvo. Paslaptis lieka neatskleista...

Viršun | Atgal į skyrių Pasaulis »