Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Skraidantis objektas Bournemouthe

Paskelbta 2003.01.02 10.52

Pateikė C. H.
1987 vasara, 2:00 nakties
Bournemouth, Boscome, Didžioji Britanija

Vėlią naktį ėjau namo iš paplūdymio Bournemoutho 1987 metų vasarą. Priėjau kelią, vedantį link mano namų - Churchill Road. Tada pamačiau objektą, panašų į saulę.

Stebėjau objektą gana trumpai, gal 20 sekundžių. Mažą saulę primenantis objektas skrido tai į kairę, tai į dešinę, judesiai kartojosi. Atstumas kiekviena kryptimi galėjo būti maždaug 2 kilometrai. Keistas dalykas, kad objektas nekeitė savo greičio - negreitėjo ir nelėtėjo, atrodė lyg skristų pastoviu greičiu. Galiausiai objektas grįžo į centrinę padėtį, tada išnyko danguje, pavirtęs mažu taškeliu. Tai truko gal sekundę.

Negirdėjau jokių garsų. Nuėjau namo ir niekam apie tai nepasakojau, bijojau būti palaikytas "keistu". Praėjus pusei metų nuvažiavau į Yorko miestą, išvydau pranešimus apie tą objektą bei nuotraukas pirmame "York Evening Press" laikraščio puslapyje. Tačiau aš užsiminiau apie tą įvykį vos keliems geriausiems draugams. Man tas nutikimas atrodo tikras. Vakaras buvo aiškus, aš negalėjau to sugalvoti pats. Aš patyriau labai neįprastą dalyką, tačiau aš nebijau tos nežinios.

Viršun | Atgal į skyrių Pasaulis »