Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Sidabrinis cilindras kaimelyje

Paskelbta 2003.01.02 10.54

Pateikė Val
2001 birželio 20, 16:00 valandos
Azille, Carcassonne, Prancūzija

2001 birželio 20 dienos popietę keletas draugų ir aš ilsėjomės vilos sode Azille kaimelyje pietvakarių Prancūzijoje, netoli Pirėnų priekalnių. Tai buvo studentų išvyka su dailės mokytoju. Diena buvo saulėta, dangus - tuščias. Mums kalbantis, pažvelgėme į viršų ir išvydome labai ryškų sidabro spalvos objektą danguje, tikriausiai kelių šimtų kilometrų aukštyje, tiesiai virš namo. Manėme, kad tai lėktuvas - šioje vietovėje oro judėjimas nėra didelis, taigi bet koks lėktuvas yra retenybė. Nebekreipėme į jį dėmesio, tačiau praėjus keletui minučių vienas draugas pakėlė akis į viršų ir išvydo objektą lygiai toje pat vietoje.

Mums bežiūrint, objektas pajudėjo pietų kryptimi, link Pirėnų kalnų. Tuomet dailės mokytojas pastebėjo, kad čia yra kažkas ne taip - objektas neturi sparnų. Mes nuėjome link sodo. Kai paėmiau binokuliarą, objektas ėmė greitėti, tačiau aš spėjau pastebėti jį buvus cigaro ar cilindro formos.

Nebuvo jokių sparnų ženklų. Objekto spalva - ryški sidabrinė. Negirdėjome jokio garso, tuo tarpu lėktuvams skrendant net ir dideliame aukštyje, garsas būna. NSO nepaliko kokių nors dūmų pėdsakų. Patraukiau binokuliarą ir žvilgtelėjau į kitą studentą, bet objektas tuo metu dingo. Mes stovėjome ant kalvos, taigi turėjome matyti objektą dar kelias sekundes. Nežinau, kas tai buvo, bet netikiu, kad matėme oro balioną ar palydovą.

Viršun | Atgal į skyrių Pasaulis »