Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

Generolas Ramey išaiškina Rosvelo incidentą

Paskelbta 2002.12.15 12.49

Fort Worth, Teksasas, liepos 9 diena. Armijos tyrimu nustatyta, kad paslaptingi objektai, rasti Niu Meksiko (New Mexico) rančoje tebuvo nepavojingi oro balionai - tikrai ne nusileidęs skraidantis diskas. Visi nerimavo, tačiau generolas Rogeris M. Ramey išsklaidė nežinią.

Skardinės folijos ryšulys, sulaužyti medžio strypai, gumos liekanos, išsiųsti vakar armijos oro transportu, nes gauta pranešimų, kad tai esą buvo skraidantis diskas. Tačiau generolas pranešė, kad liekanos yra nuo oro tyrimo baliono, matuojančio vėjo kryptis ir greitį dideliuose aukščiuose. Įgaliotasis pareigūnas Irvingas Newtonas, sinoptikas iš armijos oro prognozavimo stoties sakė, kad tokie oro balionai naudojami, nes "jie pakyla daug aukščiau nei matoma plika akimi".

Oro balionas buvo rastas prieš keletą dienų netoli Niu Meksiko centro vietinio ūkininko W. W. Brazelo. Žmogus sako daug negalvojęs apie radinį, kol neatvyko į Corona miestelį ir neišgirdo pranešimų apie skraidančius diskus. Brazelas grįžo į savo rančą ir surinko likusias objekto nuolaužas. Tada ūkininkas grįžo atgal į Rosvelą, kur pranešė šerifui apie savo radinį.

Šerifas paskambino Rosvelo oro pajėgoms, kur majoras Jesse A. Marcelas, 509-tos bombonešių grupės pareigūnas, buvo paskirtas tirti šią bylą. Pulkininkas Williamas H. Blanchardas, tos pačios komandos vadovas, pranešė apie radinį generolui Ramey ir objektas nedelsiant buvo nuskraidintas į armijos aerodromą.

Generolas Ramey vakar tiesioginiame eteryje pranešė, kad radinys Niu Meksike nėra skraidanti lėkštė, o tik sudužęs oro balionas.

Newtonas sakė, kad objektas "atrodo kaip šešiakampė žvaigždė, žvilga metalo blizgesiu ir kyla ore lyg aitvaras". Rosvele atradimas sukėlė nerimo bangą. Šerifo Georgo Wilcoxo telefono linijos buvo perkrautos. Sulaukta trijų skambučių iš Anglijos. Armijos atstovas pranešė, kad objektas yra jo kabinete "ir turbūt čia liks visam laikui".

Newtonas, pareigūnas atlikęs tyrimą, sakė kad 80 oro stočių JAV naudojasi tokiais balionais, taigi jis galėjo atskristi iš bet kurios stoties. Newtonas taip pat sakė, kad identiški balionai naudoti Okinavos (Okinawa) invazijos metu tiriant sunkiuosius ginklus.

Viršun | Atgal į skyrių Rosvelas »