Ateiviai

Pradžia
Ateiviai
Būtybės
Kontaktai
ateiviai [at] phplabs [dot] net

RAAF užfiksuoja skraidančią lėkštę Rosvele

Paskelbta 2002.12.15 12.59

1947 liepos 8, Roswell Daily informacija.

509 bombonešių grupės informacijos skyrius Rosvelo (Roswell) kariniame aerodrome šiandien pranešė, kad jie gavo skraidančią lėkštę. Remiantis skyriaus paskelbta informacija, tai patvirtinus majorui J. A. Marcelui, skraidantis diskas rastas vienoje rančoje Rosvelo apylinkėse, kai anonimas pranešė šerifui Georgui Wilcoxui radęs nežinomą įrengimą savo žemėse.

Majoras Marcelas ir dalis skyriaus nuvyko į rančą ir rado diską. Kai informacijos skyriaus pareigūnai apžiūrėjo įvykio vietą, diskas buvo nuskraidintas aukštesnėms instancijoms. Informacijos skyriaus pareigūnai sakė, kad jokios žinios apie diską nebuvo atskleistos.

Atrodo, kad Rosvele gyvenantys Wilmotai buvo vieninteliai žmonės, matę skraidančią lėkštę. Tuo metu jie sėdėjo 105 South Penn gatvės namo prieangyje. Buvo maždaug dešimta valanda vakaro, kai staiga milžiniškas ryškus objektas pasirodė pietryčių danguje. Laivas skrido į šiaurės vakarus, tada pasislėpė už kalvos viršūnėje augusių medžių.

Wilmotas parodė objektą savo žmonai, tada abu nubėgo į kiemą pasižiūrėti atidžiau. Objektas stebėtas mažiau nei minutę, gal 40 - 50 sekundžių. Wilmotas mano, kad objektas skrido apie 500 metrų aukštyje labai greitai, gal net 700 - 800 kilometrų per valandą greičiu. Objektas atrodė tarsi dvi suvožtos lėkštės. Objektas ryškiai švietė, o šviesa sklido lyg iš vidaus, lyg kažkur iš apačios.

Iš Wilmoto stovėjimo vietos atrodė, kad objektas buvo apie 2 metrų dydžio, tačiau turint omeny tikrą atstumą iki disko, Wilmotas apėjo, kad jo dydis galėjo būti 5 - 7 metrai. Ponia Wilmot kurį laiką girdėjo nuo disko sklidusį švilpesį.

Wilmotas, vienas patikimiausių ir labiausiai gerbiamų miestelio žmonių, niekam nepasakojo savo istorijos, tikėdamasis, kad dar kažkas kitas praneš apie šį reginį, tačiau galiausiai pats ryžosi papasakoti kitiems. RAAF praėjus vos keletui minučių parengė pranešimą.

Viršun | Atgal į skyrių Rosvelas »